Hledáme kolegu na pozici metodik preventivních služeb na podporu rodiny

Hlavní stránka Aktuality Hledáme kolegu na pozici metodik preventivních služeb na podporu rodiny

24.1.2018, Sekce: Aktuality

Hledáme kolegu na pozici metodik preventivních služeb na podporu rodiny

Požadavky:

  • ukončené min. VOŠ vzdělání humanitního směru
  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost AJ (standardizovaná zkouška na úrovni 1 dle Věstníku MŠMT č. 9/2013)
  • přehled v oblasti služeb pro ohrožené rodiny a děti
  • zájem o oblast preventivních služeb a téma prevence jako takové
  • praxe v oblasti práce s ohroženými dětmi a rodinami
  • zkušenosti s metodickou prací
  • samostatnost a zodpovědnost

Hlavní pracovní náplň:

  • odpovědnost za odbornou a metodickou koordinaci klíčové aktivity celostátního projektu z oblasti SPOD – preventivní služby na podporu rodiny více zde
  • příprava podkladů a projektových materiálů
  • týmová spolupráce při vytváření projektových výstupů – práce s textem
  • komunikace s interním projektovým týmem i  týmem externích spolupracovníků v rámci aktivity

Nabízíme:

  • DPČ/DPP
  • místo výkonu práce Praha

Nástup nejlépe ihned. Pracovní poměr na dobu určitou do 30. června 2019

 Pozn.: pozice není slučitelná se statutární pozicí

Pokud máte o uvedenou pozici zájem, zašlete nám prosím stručný motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, na e-mail: martina.jezkova@mpsv.cz