Odborníci

Hlavní stránka Odborníci

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

tato sekce je vytvořena speciálně pro Vás, pro odborníky, kteří se při své práci věnujete sociálně-právní ochraně dětí a mladistvých, popřípadě poskytujete sociální služby pro děti a jejich rodiny.
Na této stránce najdete spoustu informací, které Vám mohou pomoct při zkvalitňování Vaší práce a rozvoji metod, jejichž implementace do každodenních činností posílí ochranu práv dětí. Jedná se například o případové nebo rodinné konference, vyhodnocování situace dítěte a následnou tvorbu individuálních plánů ochrany dítěte nebo aplikování standardů kvality.

Nepostradatelnou částí této sekce je „Dokumentační báze“, která obsahuje nejdůležitější právní předpisy, manuály, výkladová stanoviska nebo doporučení z oblasti sociálně-právní ochrany dětí. Další částí je „Ze zahraniční odborné literatury“. V této části budou pravidelně zveřejňovány zajímavé příspěvky (studie, články z odborných periodik, atd.)         ze zahraničí.

Budeme velice rádi, pokud si tuto sekci oblíbíte a stane se Vaším zdrojem informací a příkladů dobré praxe. Protože je pro naši práci rovněž velmi důležitá zpětná vazba od Vás – odborníků – dejte nám vědět na kristyna.kotalova@mpsv.cz, jestliže Vám v této sekci něco chybí.

Děkujeme za práci, kterou odvádíte v systému péče o ohrožené děti a jejich rodiny

 


Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2021