Hledáme kolegy na pozice Krajský/-á koordinátor/ka a Krajský/-á odborný pracovník/ce

Hlavní stránka Aktuality Hledáme kolegy na pozice Krajský/-á koordinátor/ka a Krajský/-á odborný pracovník/ce

15.1.2018, Sekce: Aktuality

Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic
Krajský/-á koordinátor/ka Krajský/-á odborný pracovník/ce
pro kraje: Olomoucký kraj (zástup za mateřskou dovolenou) a Moravskoslezský kraj

Požadavky:

  • ukončené min. VOŠ vzdělání humanitního směru
  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost AJ (standardizovaná zkouška na úrovni 1 dle Věstníku MŠMT č. 9/2013)
  • přehled v oblasti služeb pro ohrožené rodiny a děti v daném kraji
  • samostatnost a zodpovědnost
  • silné organizační a komunikační schopnosti, odvaha vyjednávat a argumentovat
  • schopnost srozumitelně prezentovat výstupy
  • ochota cestovat po regionu

Výhodou:

  • pracovní zkušenosti v sociální oblasti získané na území daného kraje
  • řidičský průkaz sk. B

Hlavní pracovní náplň:

  • odpovědnost za odbornou a metodickou koordinaci klíčové aktivity celostátního projektu z oblasti SPOD - síťování a podpora služeb - v daném kraji
  • zajištění činnosti lokálních síťařů, pracovních týmů a skupin v kraji
  • příprava podkladů a zpráv o průběhu projektu
  • komunikace se všemi klíčovými subjekty v rámci projektu

Nabízíme:

  • DPČ/DPP
  • místo výkonu práce krajské město
  • Nástup nejlépe ihned na předpokládaný nástup: červen 2018. Pracovní poměr na dobu určitou do 30. června 2019

Pokud máte o některou z uvedených pozic zájem, zašlete nám prosím stručný motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, kopií dokladu o vykonané jazykové zkoušce a kopií výpisu z trestního rejstříku na e-mail: katerina.maleckova@mpsv.cz.

Související články