Informační a náborová kampaň pro pěstouny

Hlavní stránka Aktuality Informační a náborová kampaň pro pěstouny

Informační a náborová kampaň pro pěstouny

14.1.2014, Sekce: Aktuality

Informační a náborová kampaň pro pěstounskou péči v Královéhradeckém a Zlínském kraj


V současné době probíhá pilotní ověřování kampaně na podporu pěstounské péče mezi potencionálními zájemci v krajích Královéhradeckém a Zlínském.  Jejím cílem  je vytvořit pozitivní obraz této profese u široké veřejnosti, především v oblasti pěstounské péče na přechodnou dobu. Tato forma není zatím využívána tak, jak by bylo pro děti potřebné.

Na úvod této kampaně proběhnou 14. a 16. ledna v obou krajích tiskové konference, kterých se zúčastní nejen zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí a krajských úřadů obou krajů, ale i pěstouni, kteří se podělí o osobní zkušenosti s pěstounskou péčí.

Součástí informační kampaně je inzerce v celostátních, ale také regionálních médiích, která bude pravidelně vycházet po dobu trvání kampaně. Z celostátního tisku se jedná o deníky Právo, Deník a týdeník 5+2, z regionálního tisku noviny Echo, Orlický týdeník a Radnice za kraj Královéhradecký a Dobrý den s Kurýrem, Jalovec, Náš Zlín, Rožnovský prostor, Týdeník Kroměřížska a Valašskomeziříčský zpravodaj za kraj Zlínský.

Více informací o kampani.

Zpět do přehledu


Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2024