Pozvánka na Fórum rodinné politiky-aktualizovaný program a registrace

Hlavní stránka Aktuality Pozvánka na Fórum rodinné politiky-aktualizovaný program a registrace

28.7.2020, Sekce: Aktuality

Zveřejňujeme aktualizovaný program 3. ročníku Fóra rodinné politiky, které se koná ve dnech 3. až 4. září 2020 na Univerzitě v Pardubicích. Z oblasti sociálně-právní ochrany dětí se můžete těšit na workshopy zaměřené např. na spolupráci sociálních služeb, OSPOD a škol v oblasti pomoci rodinám v krizi či tématiku náhradní rodinné péče. Součástí diskusí budou i témata zaměřená na násilí v rodinách v době pandemie COVID-19 a mnoho dalšího.


Níže text pozvánky a aktualizovaný program. Registrujte se na akci. Sledujte aktuální informace na webu Fóra rodinné politiky, a to ZDE.

 

Vážená paní, vážený pane, 

po zrušeném květnovém termínu přijměte znovu naše srdečné pozvání na akci Fórum rodinné politiky s podtitulem „Rodina v centru: funkce rodiny v době proměnlivých společenských a ekonomických změn“.

Odbor rodinné politiky a ochrany práv dětí Ministerstva práce a sociálních věcí připravuje třetí ročník akce ve dnech 3. až 4. září 2020 na Univerzitě v Pardubicích.

Aktualizované informace o akci budou průběžně umisťovány na webových stránkách fóra, kde se bude možné v blízkých dnech i registrovat - POZOR, REGISTRACE JE SPUŠTĚNA A JE MOŽNÉ SE STÁLE PŘIHLAŠOVAT. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit na adrese forumrodina@mpsv.cz.

Velmi prosíme o případné šíření informací o této akci i mezi Vaše kontakty.

AKTUALIZOVANÝ PROGRAM naleznete ZDE.

S pozdravem

 

Mgr. Martina Štěpánková Štýbrová

Ředitelka odboru rodinné politiky a ochrany práv dětí

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Na Poříčním právu 1

128 01 Praha 2

tel: 221 922 107

e-mail: martina.stepankova1@mpsv.cz

Zpět do přehledu


Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2024