„Setkání aktérů v síti pro ohrožené děti a jejich rodiny.“

Hlavní stránka Aktuality „Setkání aktérů v síti pro ohrožené děti a jejich rodiny.“

„Setkání aktérů v síti pro ohrožené děti a jejich rodiny.“

4.12.2017, Sekce: Aktuality


Na městském úřadě v Mariánských Lázních se v pondělí 30. 10. 2017 konalo Setkání aktérů v síti pro ohrožené děti a jejich rodiny. Mezi účastníky byli zástupci organizací Český západ, o.p.s., KOTEC, o.p.s., vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Mgr. Roman Nováček a zástupci projektu MPSV „Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně – právní ochrany dětí“, v rámci kterého se setkání uskutečnilo.

Úvodem proběhla prezentace dosavadních výstupů a novinek projektu v podání krajské odborné pracovnice Adély Cinkové a krajské koordinátorky síťování Evy Hruškové, DiS.

Hlavním bodem programu, který sestavila organizátorka setkání lokální síťařka Mgr. Kateřina Binková, bylo prodiskutování jedné z prioritních potřeb aktérů sítě zjištěné z její práce v terénu: „Posilování spolupráce a komunikace v síti pro ohrožené děti a jejich rodiny v ORP Mariánské Lázně“.

Setkání bylo všemi aktéry a účastněnými pozitivně hodnoceno, a to na základě anonymního dotazníku, který měli možnost na závěr vyplnit. Účastníci se shodli na tom, že setkání bylo konstruktivní, věcné a velmi inspirativní.  Po celou dobu zde převládala přátelská atmosféra   a zúčastnění se dohodli, že budou v setkáváních nadále pokračovat a souhlasí s přizváním dalších aktérů.

 

Zpět do přehledu


Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2024