Úvodní sektání k rodinným konferencím

Hlavní stránka Aktuality Úvodní sektání k rodinným konferencím

Úvodní sektání k rodinným konferencím

13.3.2014, Sekce: Aktuality


V rámci individuálního projektu Systémová podpora procesů transformace systému péče o ohrožené rodiny a děti pořádá Ministerstvo práce a sociálních věcí Úvodní setkání k tematice rodinných konferencí: zahraniční zkušenosti a možnost využití rodinných konferencí v České republice.

Setkání povede dvojice nizozemských lektorů paní Hedda van Lieshout a pan Robert van Pagée z organizace Eigen Kracht Centrale, která má 12 let zkušeností s pořádáním rodinných konferencí v Nizozemí i v zahraničí.

Úvodní setkání k tematice rodinných konferencí se uskuteční dne 26. června 2014 v Praze, v Autoklubu ČR, ul. Opletalova 29, od 10 do 16 hod. Účast na semináři není zpoplatněna a pro účastníky je zajištěno celodenní stravování. Pro část účastníků je možné z prostředků individuálního projektu zajistit rovněž ubytování v místě konání úvodního setkání.

Zpět do přehledu

Objednávkový formulář

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:

antispam
Zadejte text z obrázku
Vaše osobní údaje jsou zpracovány v souladu s pravidly zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízením EU č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), tzv. „GDPR“.
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2024