1. mezinárodní konference na vysoké úrovni

Hlavní stránka Aktuality 1. mezinárodní konference na vysoké úrovni

15.10.2021, Sekce: Aktuality

Dne 21. října 2021 od 14:00 – 17:30 se koná 1. mezinárodní konference na vysoké úrovni „Pokrok směrem ke smysluplné účasti dětí na rozhodování, dialog s více zúčastněnými stranami “


 

Akce se koná v rámci unikátního projektu Rady Evropy a Evropské Unie „Participace dětí v Evropě – posilování národního rámce a aktivit v rámci participace dětí“.

Mezinárodní konference představuje vynikající příležitost k integraci úvah evropských národních rozhodovacích činitelů a dětí o důležitosti jejich role při spolurozhodování o věcech, které se jich týkají, a to na všech úrovních a za všech okolností.

Cílem konference je vytvořit prostor pro prominentní mnohostranné subjekty s možností zapojit se do diskuse společně s evropskými národními lídry, zástupci a zástupkyněmi vnitrostátních a institucionálních orgánů, členy a členkami mezinárodních organizací, občanské společnosti, odborníky a odbornicemi na participaci dětí, akademickými pracovníky a pracovnicemi a dětmi z partnerských zemí tak, aby se participace dětí posunula ještě o krok dále.

V případě zájmu o mezinárodní konferenci najdete registraci zde.

Program konference najdete zde.

Bližší informace o projektu najdete zde.

 

Zpět do přehledu


Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2024