Služby v minitenderech v Pardubickém a Karlovarském kraji

Hlavní stránka Aktuality Služby v minitenderech v Pardubickém a Karlovarském kraji

15.7.2014, Sekce: Aktuality

Systémem minitendrů již prošly desítky poptávek, stovky dětí. Systém sám prochází svým vývojem a rozvojem, začaly se objevovat větší zakázky a také se objevují případy, které není možné řešit v rámci stávajícího systému a minitendry tak mohou najít cestu a řešení pro tyto specifické případy také do budoucna.


Systém minitendrů, systém podpory rozvoje služeb v Pardubickém a Karlovarském kraji, má za sebou již půl roku svého fungování. Ukázalo se, že minitendry napomáhají ke zlepšení vzájemné komunikace subjektů při práci s ohroženými dětmi a rodinami, odhalují bílá místa na mapě služeb pro ohrožené děti a rodiny, upozorňují na nedostatečné kapacity služeb v jednotlivých krajích a přinášejí nové služby, které mohou OSPODy využívat. Díky realizaci minitendrů je podporován rozvoj služeb v konkrétních lokalitách, díky čemuž v nich dochází k postupnému dotváření sítě služeb a k podpoře spolupráce mezi aktéry, kteří v síti služeb pracují a kteří spolu mají spolupracovat při řešení problémů ohrožených dětí a rodin.

Detailní informace o službách, které byly v rámci minitendrů realizovány nebo služby, po nichž je potávka v pilotních krajích a mohly by být poptávány a realizovány v rámci minitendrů, naleznete v přiloženém dokumentu.

 

 

 

Služby v minitenderech v PK a KVk - červenec 2014

Zpět do přehledu


Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2022