Zpravodaj Rodina – informace z oblasti rodinné politiky a ochrany práv dětí na jednom místě

Hlavní stránka Aktuality Zpravodaj Rodina – informace z oblasti rodinné politiky a ochrany práv dětí na jednom místě

26.6.2020, Sekce: Aktuality

„Připravili jsme nový newsletter Rodina, jehož prostřednictvím Vás budeme pravidelně informovat o aktualitách rodinné politiky, o projektových aktivitách odboru a v neposlední řadě také o dotačních titulech na podporu rodin,“ zmiňuje Martina Štěpánková Štýbrová, ředitelka odboru rodinné politiky a ochrany práv dětí k prvnímu číslu zpravodaje.


A co ve Zpravodaji Rodina najdete?

Kromě aktualit a představení projektů z oblasti rodinné politiky či sociálně-právní ochrany dětí, se dozvíte informace o koncepční činnosti jednotlivých oddělení. V prvním čísle se můžete seznámit např. s některými výstupy z oblasti krajské rodinné politiky či rovného odměňování mužů a žen, plánovanými akcemi či informacemi o dotačních titulech pro rok 2020. 

Součástí zpravodaje je i pozvánka na Fórum rodinné politiky, které se uskuteční v termínu 3. – 4. září 2020. „Jedná se bezesporu o největší konferenci podporující otevřenou debatu o směřování rodinné politiky v České republice, kam tradičně zveme aktéry z nejrůznějších oblastí rodinné politiky. Více informací o této akci najdete na webových stránkách www.forumrodina.mpsv.cz/2020/, “ doplnila Martina Štěpánková Štýbrová.

Zájemci o tématiku sociálně-právní ochrany dětí získají základní vhled do toho, na čem pracuje tým v oblasti koncepce ochrany práv dětí. Čtenáři a čtenářky se mohou seznámit i se systémovým projektem, který směřuje ke zvýšení kvality a udržitelnosti systému služeb pro ohrožené děti. O aktivitách projektu je možné získat více informací v samostatném zpravodaji V POHYBU, a to ZDE.

Zpravodaj Rodina najdete ZDE.

Zpět do přehledu


Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2023