Zveme vás na semináře a konference – síťování a inovace. Přijďte!

Hlavní stránka Aktuality Zveme vás na semináře a konference – síťování a inovace. Přijďte!

9.10.2018, Sekce: Aktuality

Mezioborová spolupráce, síťování, participace dětí, mezery ve službách a prostor pro inovace – to jsou témata, která bychom vám rádi představili a diskutovali s vámi. Na podzim a v zimě proběhne 14 akcí v 11 krajích ČR, kde budou zveřejněny některé výstupy aktivity Podpora a rozvoj služeb sociálně-právní ochrany dětí projektu Ministerstva práce a sociálních věcí „Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně-právní ochrany dětí“. Semináře a mezinárodní konference jsou určené pro aktéry sítí služeb pro ohrožené děti a rodiny – tedy pro sociální pracovníky, učitele, pracovníky volnočasových služeb, lékaře, policisty, soudce a další, kteří působí v oblasti sociálně-právní ochrany dětí.


Zajímá vás SÍŤOVÁNÍ služeb pro ohrožené děti a jejich rodiny? Jak probíhalo v  obcích a krajích zapojených do projektu a co se podařilo? Přihlaste se na seminář ve vašem či blízkém kraji. Semináře proběhnou v Pardubicích (1. 11.), Praze (6. 11. – informace k síťování ve Středočeském kraji), Hradci Králové (8. 11.), Karlových Varech (15. 11.), Zlíně (20. 11.), Ostravě (21. 11.), Jihlavě (22. 11.), Olomouci (27. 11.), Praze (4. 12. – informace o síťovaní v kraji Hl. město Praha), Brně (6. 12.) a Ústí nad Labem (11. 12.).

Více informací k pořádaným seminářům a přihlašování najdete zde.

Chcete se dozvědět o INOVACÍCH v oblasti služeb pro ohrožené děti a rodiny? Zajímá vás pohled mladých lidí, kteří vyrůstali mimo vlastní rodinu, na systém péče o ohrožené děti? Hlaste se na semináře a mezinárodní konferenci – začínáme seminářem v Brně (13. 11.), pokračujeme v Ostravě (29. 11.) a zakončujeme konferencí se zahraniční účastí z 5 zemí v Praze (13.-14. 12.).

Více informací k akcím v oblasti inovací najdete zde.

Těšíme se na setkání a diskusi.

Akce proběhnou v rámci projektu Ministerstva práce a sociálních věcí „Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně-právní ochrany dětí“ – aktivita „Podpora a rozvoj služeb v oblasti sociálně-právní ochrany dětí“.

Zpět do přehledu


Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2024