Zpravodaj Rodina – informace z oblasti rodinné politiky a ochrany práv dětí na jednom místě

Hlavní stránka Aktuality Zpravodaj Rodina – informace z oblasti rodinné politiky a ochrany práv dětí na jednom místě

26.5.2022, Sekce: Aktuality

Je zde nové číslo zpravodaje Rodina, jehož prostřednictvím Vás pravidelně informujeme o aktualitách rodinné politiky a o projektových aktivitách odboru.


A co ve Zpravodaji Rodina najdete?

Kromě aktualit a představení projektů z oblasti rodinné politiky či sociálně-právní ochrany dětí, se dozvíte informace o koncepční činnosti jednotlivých oddělení. Již vyšlo sedmé číslo v pořadí a můžete se těšit například na pozvánku na Fórum rodinné politiky 2022, které se uskuteční v termínu 23. – 24. září 2022. Více informací o této akci najdete na webových stránkách Fórum rodinné politiky 2022Dále na informace z Odborné konference projektu Krajská rodinná politika a mnoho dalších aktualit.

Zájemci o tématiku sociálně-právní ochrany dětí získají základní vhled do toho, na čem pracuje tým v oblasti koncepce ochrany práv dětí. Čtenáři a čtenářky se mohou seznámit i se systémovým projektem, který směřuje ke zvýšení kvality a udržitelnosti systému služeb pro ohrožené děti. O aktivitách projektu je možné získat více informací v samostatném zpravodaji V POHYBU, a to ZDE.

Zpravodaj Rodina najdete ZDE.

Zpět do přehledu

Související článkyCopyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2024