Online konference „Dítě v systému II“

Hlavní stránka Aktuality Online konference „Dítě v systému II“

Online konference „Dítě v systému II“

6.11.2023, Sekce: Aktuality

Zveme Vás 9. listopadu od 9:30 do 15:30 na konferenci Nadačního fondu Krok domů, která bude pro přihlášené účastníky streamovaná ze studia.


Složení panelů je garancí toho, že se dozvíte, co v systému péče o ohrožené děti funguje a co by naopak bylo potřeba změnit, abychom se mohli dále posouvat směrem k dětem i rodinám, které potřebují podporu.

Uslyšíte příběhy mladých dospělých, kteří mají zkušenost s institucionální péčí. Nahlédnete do pobytových zařízení, která začala s proměnou prostředí, ve kterém pečují o děti žijící mimo rodinu. Dozvíte se o systémových změnách, které se plošně chystají a měly by zlepšit práci s ohroženými rodinami a péči o ohrožené děti.

Za Ministerstvo práce a sociálních věcí usedne do 3. bloku vedoucí oddělení koncepce sociálně–právní ochrany dětí a náhradní rodinné péče, Zuzana Zárasová a poradce ministra práce sociálních věcí a koordinátor týmu Ochrany dětí a podpory rodin, Miloslav Macela.

Záštitu nad konferencí přijaly manželka prezidenta republiky paní Eva Pavlová a zmocněnkyně rady vlády pro lidská práva Klára Šimáčková Laurenčíková.

Konferenci moderuje Michael Rozsypal.

Registrace na konferenci je možná zde.

Program ke stažení zde.

Pozvánka ke stažení zde.

Zpět do přehledu


Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2024