Aktuality

21.11.2014, Sekce: Aktuality

Expertní výzva - adaptace materiálů PRIDE

Výzva pro experty na adaptaci materiálů programu PRIDE pro individuální projekt MPSV Systémová podpora procesů transformace systému péče o ohrožené děti v rámci OP LZZ Ministerstvo práce a sociálních věcí, dále jen MPSV, vyhlašuje Výzvu k podávání žádostí o zařazení do databáze expertů spolupracujících na projektech Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, dále jen OP LZZ, kde je MPSV příjemcem dotace.
přečíst celý článek


21.11.2014, Sekce: Aktuality

Školení z oblasti sociálně-právní ochrany dětí

Ministerstvo práce a sociálních dětí prostřednictvím individuálního projektu "Systémová podpora procesů transformace systému péče o ohrožené děti a rodiny" a ve spolupráci se společností Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. připravilo od prosince 2014 do října 2015 cyklus školení z oblasti sociálně-právní ochrany dětí.
přečíst celý článek


15.7.2014, Sekce: Aktuality

Služby v minitenderech v Pardubickém a Karlovarském kraji

Systémem minitendrů již prošly desítky poptávek, stovky dětí. Systém sám prochází svým vývojem a rozvojem, začaly se objevovat větší zakázky a také se objevují případy, které není možné řešit v rámci stávajícího systému a minitendry tak mohou najít cestu a řešení pro tyto specifické případy také do budoucna.
přečíst celý článek


14.1.2014, Sekce: Aktuality

Informační a náborová kampaň pro pěstouny

Informační a náborová kampaň pro pěstounskou péči v Královéhradeckém a Zlínském kraj
přečíst celý článek


14.1.2014, Sekce: Aktuality

Vyhodnocování a IPOD - základní nástroje sociální práce s ohroženými dětmi a rodinami

Jedním ze základních nástrojů sociální práce s ohroženými dětmi a rodinami jsou vyhodnocování situace dítěte a tvorba individuálního plánu ochrany dítěte. Využití těchto dvou nástrojů sociální práce je zakotveno v novele zákona o sociálně právní ochraně dětí, zákon č. 401/2012 Sb. ze dne 7. 11. 2012.
přečíst celý článekCopyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2024