Aktuality

1.3.2018, Sekce: Aktuality

Pozvánka na workshop Nejlepší zájem dítěte z pohledu pracovníka OSPOD

Dovolujeme si Vás pozvat na workshop „Nejlepší zájem dítěte z pohledu pracovníka OSPOD“, vedený holandským lektorem René de Botem.
přečíst celý článek


27.2.2018, Sekce: Aktuality

Není důvod, aby rozchodem ztratilo dítě jednoho z rodičů. I v Chrudimi byla zavedena multidisciplinární spolupráce inspirovaná cochemskou praxí

Jednu z forem multidisciplinární spolupráce mezi profesemi, které se podílejí na řešení rodičovského konfliktu (např. soudci, sociální pracovníci, psychologové), nazýváme cochemská praxe.
přečíst celý článek


26.2.2018, Sekce: Aktuality

Nová služba pro děti a jejich rodiny ohrožené závislostmi v Moravském Krumlově

Jedním z úkolů lokálních síťařů je mimo jiné identifikovat služby, které ohroženým dětem a jejich rodinám v regionech chybí.
přečíst celý článek


12.12.2017, Sekce: Aktuality

Vánoční krabice od bot aneb děti darují dětem k vánocům

Projekt krabice od bot aneb děti darují dětem k vánocům, dělá radost nejenom dětem, ale pomáhá otevírat dveře pracovníkům OSPOD do rodin, které pomoc potřebují.
přečíst celý článek


12.12.2017, Sekce: Aktuality

Lokální síťování posiluje spolupráci justice a orgánů sociálně-právní ochrany v oblasti péče o ohrožené děti na Hodonínsku

První setkání zástupců justice a OSPOD v bývalém okrese Hodonín pomohlo sjednotit postupy při soudních řízeních v případech rozvodů, stanovení výživného, zajištění ochrany a bezpečí dítěte v krizové situaci, aplikace šetrnějších postupů při průběhu výslechu dítěte a to tak, aby nedošlo ke zbytečné traumatizaci.
přečíst celý článekCopyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2020