Aktuality

27.7.2022, Sekce: Aktuality

Podmínky zdravotního pojištění pro ukrajinské občany

Níže naleznete leták v ukrajinském, ruském a českém jazyce s informacemi o zdravotním pojištění pro občany z Ukrajiny s udělenou dočasnou ochranou. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ для біженців з України, яким надано тимчасовий захист (віза з метою толерантності). ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ О МЕДИЦИНСКОМ СТРАХОВАНИИ для беженцев из Украины, которым предоставлена временная защита (виза терпимости).
přečíst celý článek


25.7.2022, Sekce: Aktuality

Pardubický kraj představil ostatním krajům svou cestu změn v péči o ohrožené děti

Tématem péče o děti, které nemohou z různých důvodů vyrůstat ve vlastní rodině, se Pardubický kraj systematicky zabývá od roku 2014. Své výsledky nyní prezentoval na celostátní konferenci „Změny v péči o ohrožené děti“, která se konala 9. června v Pardubicích.
přečíst celý článek


29.6.2022, Sekce: Aktuality

Листівки для українських мігрантів - послуги ОСПОД. Letáky pro ukrajinské migranty - služby OSPOD

Нижче ви знайдете кілька інформаційних листівок про надані послуги OSPOD. Níže naleznete několik informačních letáků o poskytovaných službách OSPOD.
přečíst celý článek


26.5.2022, Sekce: Aktuality

Zpravodaj Rodina – informace z oblasti rodinné politiky a ochrany práv dětí na jednom místě

Je zde nové číslo zpravodaje Rodina, jehož prostřednictvím Vás pravidelně informujeme o aktualitách rodinné politiky a o projektových aktivitách odboru.
přečíst celý článek


19.5.2022, Sekce: Aktuality

Pozvánka na mezinárodní konferenci v Irsku - registrace do dnes!

Nedávno jsme Vás informovali o připravované konferenci k dětské participaci. Nyní bychom Vás rádi upozornili na otevření registrace, která je možná pouze do dnes 19. 5.
přečíst celý článek


10.5.2022, Sekce: Aktuality

Pozvánka na konferenci k dětské participaci

Rada Evropy (Council of Europe) ve spolupráci s dalšími organizacemi pořádá 23.–25. května 2022 konferenci „CP4Europe – Posílení rámců účasti dětí a akcí v Evropě“, která se bude konat v irském Corku.
přečíst celý článek


16.3.2022, Sekce: Aktuality

Pomoc dětem z Ukrajiny

Doporučení pro rychlou, účinnou, ale zároveň bezpečnou pomoc dětem z Ukrajiny. Souhrnná informace určená pro odborníky. Pomoc dětem z Ukrajiny v ukrajinštině. Informace pro děti a mladé lidi přicházející z Ukrajiny.
přečíst celý článek


21.2.2022, Sekce: Aktuality

Jak to vidí dětí

Jak je také možné zjistit, co si děti myslí? Podívejte se na videa s názory dětí na to, jaký by měl podle nich být sociální pracovník a kdo to vlastně je. Videa vznikla v rámci participační skupiny dětí v organizaci Amalthea, z.s
přečíst celý článek


26.1.2022, Sekce: Aktuality

POZVÁNKA NA SEMINÁŘ JAK EFEKTIVNĚ VYHLEDÁVAT NÁHRADNÍ RODIČE

Nadace J&T zve na seminář zaměřený na efektivní vyhledávání náhradních rodičů.
přečíst celý článek


5.1.2022, Sekce: Aktuality

Projekt „DataCare“ – zmapování evropských systémů sběru dat na ochranu dětí

Projekt bych realizován organizací Eurochild s podporou UNICEF. Eurochild již od roku 2004 sdružuje lidi a organizace, které se zabývají prací s dětmi a ochranou jejich práv (členy jsou i české organizace „Vteřina poté“ a „Velký vůz“). Pracuje blízce s Evropskou unií a snaží se, mimo jiné, reagovat na její strategické cíle.
přečíst celý článek


22.11.2021, Sekce: Aktuality

Co přinesl úvodní webinář "Proč naslouchat dětem, aneb proč to bez PARTICIPACE nejde?"

Dne 16. listopadu se konal 2hodinový úvodní webinář „Proč naslouchat dětem, aneb proč to bez participace nejde?“, který měl za cíl představit klíčové aktivity projektu, unikátní nástroj Rady Evropy „Sada indikátorů pro participaci dětí (CPAT) a novou metodiku „Participace dětí“ v rámci národních aktivit. Účastnilo se ho 80 odbornic a odborníků z různých odvětví: školství, zdravotnictví, justice, sociálních služeb, volnočasových aktivit, či bezpečnostních složek.
přečíst celý článekCopyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2023