Otevřená výzva

Otevřená výzva je zaměřena na zlepšení a de-institucionalizaci systému péče o ohrožené děti a mládež. Projekty podpoří transformaci stávajících pobytových zařízení.

Ministerstvo financí jako Zprostředkovatel programu ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí - Partnerem programu vyhlašuje dne 17. června 2014 výzvu k předkládání žádostí o grant v rámci otevřené výzvy v programu CZ04 – Ohrožené děti a mládež financovaného z EHP fondů 2009–2014 v rámci programové oblasti č. 11.

Uzávěrka pro předkládání žádostí o grant je 30. září 2014 v 12.00.

Dotazy týkající se obsahu žádosti o grant je možné pokládat e-mailem ode dne vyhlášení výzvy na adrese marta.miklusakova@mpsv.cz. Technické dotazy k informačnímu systému pro podávání žádostí zasílejte e-mailem na hot-line_ehp@asd-software.cz.

Text výzvy, pokyny pro žadatele, standardizované přílohy žádosti a doplňující informace ke statistickým údajům v IS CEDR jsou ke stažení zde.

Pokyn Národního kontaktního místa pro způsobilé výdaje EHP a Norských fondů 2009 – 2014 a další relevantní dokumenty jsou ke stažení na stránce Metodické dokumenty - Pokyny.


Copyright © 2013 MPSV  Kontakt  |  O webu

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Webové stránky: NETservis s.r.o. © 2023